12. mail sõitsid meie õpilased Metsamõisa puhta vee teemaparki Tamsalu vallas.
MTÜ Ökokratt loodusgiidid viisid looduskeskkonnas meie õpilastele läbi programmid, milles õpiti tundma metsloomaliikide paljusust ja eluviise, märkama nende jälgi looduses ning õpiti käituma metsas metsloomi mitte häirivalt. Tutvuti ka jahipidamise põhimõtetega. Ühtekokku oli see kolmas ja viimane väljasõit sellistele loodusõppe programmidele Metsamõisas. Peale metsas õppimist peeti lõkke juures piknikku ja jagati muljeid.
Kõik need programmid viikase läbi Keskkonnainvesteeringute Keskuse programmi “Teadmised ja oskused loodusõppeprogrammidega” täielikul rahastusel.Metsamõisas 12.05

Loe edasi

5. mail toimus Viljandis toimetulekuõppe õpilaste olümpiapäev.
Kaheksa kooli õpilased võistlesid palliviskes, kuulitõukes, 60 m jooksus, 240 m jooksus ja teatejooksus.
Üritust korraldavad koolid külakorda ja sel aastal oli korraldajaks Viljandi Kaare Kool. Meie kooli esindasid võistlusel Argo Leppane, Kevin Pleesi, Anete Rehemaa ja Gert Leement. Võislustel suutsime oma kooli esindada väärikalt, võites meeskondlikus teatejooksus esikoha ning individuaalaladel 6 medalit. Gert Leement saavutas esikohad kaugushüppes, 60 m sprindis ja 249 m jooksus. Võistluste protokolli kohaselt kuulub Gerdile ka palliviske pronksmedal kuid kohtunike eksituse tõttu anti see teisele sportlasele. Argo Leppane saavutas esikoha palliviskes, teise koha 60 m jooksus ning kolmandale kohale tuli ta kaugushüppes. Tublilt esinesid ka Kevin Pleesi ja Anete Rehemaa. Individuaalsetes tulemustes jäi neil poodiumikohtadest pisut puudu, kuid teatejooksu karika võitmises oli nende panus samaväärne teistega.
IMG_3620

Loe edasi

14. aprillil 2016. a korraldas EO Eesti Ühendus Viljandis bowlinguvõistlused, millest meie kooli neljaliikmeline võistkond osa võttis. Võistlustel osales 11 kooli. Võistkondlik paremusjärjestus määrati võistkondade koondpunktide abil. Meie koolil läks väga hästi, sest võitsime oma divisjonis esimese koha. Auhinnaks oli karikas ja kõikidele võistkonna liikmetele diplomid. Sportlastele andis võisteldas enesekindlust juurde see, et meie koolil on võimalus iga kuu harjutada bowlingut Türi-Allikul Veskisilla bowlingusaalis.
Tublid võistlejad olid:
Argo Leppane
Mihkel Kööp
Gert Leement
Egert EmmusIMG_0472

Loe edasi